recenze

Co si o mě myslí klienti?

Vánoční focení Ostrava - rodinné focení - fotoateliér Ostrava
Nikoletta Karidu
Vánoční focení
5/5

Jsme naprosto spokojeni. Dostali jsme na Janču doporučení od kamarádky a velmi rádi využijeme její služby zase. Perfektně se pracovalo, poradila nám, co a jak dělat.. zvládli jsme to i s malým miminkem. Prostředí krásné, fotky k nezaplacení 🙂 Budou to nádherné dárky k vánocům. Vřele doporučujeme. Za nás 10 z 10.

Recenze svatební focení - svatební fotografka Ostrava
Mates Sedláček
Svatba
5/5

Díky Jaňuli máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Byla přesně tam, kde měla být, aby zachytila každý úsměv, momentku, důležitý okamžik našeho dne. Fotky jsme dostali expresně rychle a výborně zpracované.
Každému doporučujeme a Jaňuli ještě jednou mockrát děkujeme!

Wendy Jínová
Narozeniny
5/5

Vřele doporučujeme! 🙂 Byli jsme na narozeninovém focení dcerky. Krásná scéna ve spojení s příjemnou a profesionální fotografkou. Komunikace a ochota na jedničku. Krásné fotky i přes to, že dcerka byla nervózní a chvílema moc nespolupracovala. Za nás můžu jen doporučit. 🙂

Interiérové focení - focení nemovitosti
Petr Šrámek
Reality
5/5

Maximální spokojenost, od přístupu k zákazníkovi až po předání zakázky. Doporučuji, za 20 let praxe v realitách pro mě příjemné zjištění, že někdo pracuje tímto způsobem.

Svatební focení - párové focení - svatební fotograf Ostrava
Michal Bujnaček
Svatba
5/5

Krásné fotky, příjemná, komunikativní a ochotná fotografka, dobrá domluva, svatební focení jsme si užili 🙂

Recenze rodinné focení
Markéta Zajacová
Rodinné focení
5/5

Nádherné fotky, Janča má opravdu talent. Rychlá a precizní úprava fotek. Skvělá komunikace. Prostě vše v topu 😊❤️

Nicola Čížková
Vánoční focení
5/5

Děkujeme nejen za výsledné dílo, ale i za příjemný zážitek. Janička rozpustila naše obavy z realizace a zachytila nás jako novopečenou rodinu tak ostře, jako to s dvojčátky naživo téměř nelze 😅.
Můžeme jen doporučit.

Júlia Zanapa
Komerční
5/5

Když potřebuju fotečky, jdu za Jančou. Od Janči mám single fotky, mám od ní nafocený kosmetický salon a s tím spojené i produktové fotky. Brzy nás čekají byznys fotky a už teď vím, že budou skvělé!
Díky díky díky!! 📷

Natt Staňková
Vánoční focení
5/5

S Janičkou jsme velice spokojení máme krásné fotky a krásné vzpomínky velice milá a ochotná, cítíte se jako doma i s dětmi to umí což pro rodiče je velice důležité aby jejich děti nebyli ve stresu moc děkujeme a určitě z celého srdce doporučuji ☺️

Nikol Welzová
Vánoční focení
5/5

Janičce děkujeme moc za krásné fotky 😍 Můžeme jen doporučit 👍🏻 Přátelská, komunikativní, rychlé dodání fotek, útulné prostředí a skvělý vztah k dětem 👨‍👩‍👧

Stanislav Máčala
Svatba
5/5

Paní fotografka má příjemné vystupování, focením nenarušovala běh svatby, byla velmi ochotná pořídit fotky ostatním zúčastněným a dodala rychle krásné fotky.

Květoslava Kohoutková
Narozeniny
5/5

Krásné fotky, supr ateliér, neskutečná rychlost, milá fotografka. Moc doporučuji

Hana D.
Vánoční focení
5/5

U Baukofoto jsme absolvovali těhotenské focení. Ateliér je vkusně vybavený, fotografka Jana je naprosto profesionální a hlavně empatická, takže jsme velmi ocenili, že nám přesně říkala, jak se natočit, a tak celou dobu focení panovala uvolněná a příjemná atmosféra. Zároveň oceňujeme, že má na každého klienta čas, takže nespěchá a vyhoví vašim požadavkům a nápadům. Fotografie jsme dostali upravené do pár dní a jsme nadšení. Cena skvělá oproti konkurenci. Doporučujeme všem z Ostravy a okolí a určitě se brzy vrátíme.

Přejít nahoru